הדסה פורמולה לטיפול בדיכאון


טיפול בדיכאון שעובד מייד

בדרך כלל שאדם חש לא טוב הוא הולך לרופא והרופא מתאים לו תרופה למחלה או לבעיה , למען הסר ספק אין לנו שום בעיה עם הרפואה הקונבציונאלית... העניין הוא שתחום הפסיכיאטריה הינו אפור מאד. 

אין הרבה אנשים אשר סבלו מדיכאון ותרופה נוגדת דיכאון ריפאה אותם,ישנם המון דרכים לטפל בדיכאון החל מתרופות פסיכאטריות,מכות חשמל,שיחות עם פסיכולוג,ועוד כהנה וכהנה שיטות - המכנה המשותף של כל הפתרונות הוא הזמן. לוקח זמן עד שתחושת הדיכאון חולפת אם בכלל.

הדסה פורמולה לטיפול בדיכאון משנה את כללי המשחק,לא עוד זמן המתנה ארוך של 28 יום שהתרופה תתחיל להשפיע (במקרה הטוב) אלא פורמולה שעובדת מייד! כן כי אנחנו יודעים שתחושת הדיכאון הינה בלתי נסבלת ולא רק אתם סובלים אלא גם הסביבה שלכם.

אנחנו במג'יק דרופס הבנו את זה ופיתחנו עבורכם פורמולה מהפכנית שעובדת מייד (רוב המטופלים מדווחים על הקלה משמעותית בתסמיני הדיכאון בין 12-72 שעות) ללא תופעות לוואי ,ללא כימיקלים,וללא חשש להתמכרות.

המוח שלנו, הינו זה שאחראי לכל התחושות והמערכות של הגוף, באמצעות פקודות ו- ויסות של הורמונים וכימיקלים. לדוגמא כאשר המוח מפריש אל הגוף כימיקלים "טובים", כגון: סרוטונין, נוראדרנלין ודופמין, הם גורמים לנו לתחושת התעלות, שמחה ואופוריה. לעומת זאת, כאשר המוח מפסיק להזרים אל הגוף את הכימיקלים האלו, אנחנו מתחילים להרגיש רע...
פורמולת הדסה, נספגת ישירות למחזור הדם ומאזנת את המוח, הרכיבים הפעילים בפורמולה בעצם נותנות פקודות למוח לייצר ולווסת את הכימיקלים במוח, במידה הנכונה ובמהירות לכל אדם כמעט וללא סמי הזיה או תרופות פסיכיאטריות. השיפור בהרגשה הינו מיידי (72 שעות בממוצע, הרוב מדווח שתוך שעתיים הם חוו הקלה ותחושת נינוחות נפלאה).

הפורמולה מתאימה לאנשים הסובלים מתחושות רעות, כגון: חרדות, פוביות, דיכאון, עצבות, יאוש, מועקות, לחצים נפשיים ,וכל מי שרוצה להיגמל ולהפסיק לקחת כדורים או כימיקלים ממכרים ורוצה לטפל בתחושות הרעות בצורה טבעית באמצעות צמחי מרפא טבעיים המשפרים את המנגנון הפנימי שלנו.

אילו שיטות טיפול בדיכאון קיימות?

בעידן המודרני בו אנו חיים עולם הפסיכולוגיה וחקר הנפש הוא הרבה יותר נרחב ממה שהיה בעבר. הפרעות רבות שבעבר כלל לא ידעו על קיומן או לא ייחסו להן חשיבות היום מקבלות מקום של כבוד ולאחר מחקרים רבים מגלים מגוון רחב של דרכי טיפול אשר יכולים לסייע לאנשים הסובלים מכך להחלים ולחיות טוב יותר.

דיכאון יכול להגיע מגורמים רבים, בין אם מדובר בטראומה, דיכאון לאחר לידה, שינוי מהותי בחיים של האדם ועוד. ישנו מגוון רחב של שיטות טיפול בדיכאון ומגוון אנשי מקצוע שכל אחד מהם מתמחה בשיטה משלו או שיטות ספציפיות לטיפול.

לנו יש את טיפות הקסם - פורמולת הדסה. טיפות טבעיות שהוכיחו את יעילותן בתוך 72 שעות בלבד מרגע תחילת הטיפול, ותרמו רבות לכל מי שהתנסה בהן עד כה.

אז לפני שאתם מוציאים אלפי שקלים על פסיכולוגים וטיפולים מסוגים שונים שאולי יניבו תוצאות ואולי לא, וגם אם כן - זה תהליך ממושך וארוך מאוד, נסו את פורמולת הדסה ותוכלו לראות כיצד השינוי מגיע אצלכם מבפנים, ובתוך זמן קצר מאוד.

לריכשת פורמולת הדסה לחצו כאן

לקבלת מידע על טיפול עצמי בדיכאון לחצו כאן

גורמים לחרדה

** אתר זה אינו מהווה תחליף ליעוץ רופא\פסיכיאטר

** אין להפסיק תרופות פסיכאטריות אשר ניתנו במרשם ללא יעוץ עם הרופא המטפל